Пішла з життя 33-річна актриса столичного театру (ФОТО)

<p>Причини смерті Марини Кукліної-Май наразі не розголошуються Об этом сообщает <a href=moment-istini.in.ua со ссылкой на СМИ.

">

Причини смерті Марини Кукліної-Май наразі не розголошуютьсяМарина Кукліна служила у Театрі на Липках та знімалась у кіноУ суботу, 5 жовтня, на 34 році з життя пішла українська актриса театру і кіно Марина Кукліна-Май. Про це повідомили у Facebook численні друзі та колеги акторки.


«Вперше я запам’ятала Марину, коли ми побачились випадково в Храмі в Пархомівці. Ми з чоловіком поїхали подивитися мозайки Реріха, і раптом, в майже порожній церкві зі мною вітається дівчина, посмішка якої сяє, а сама вона випромінює Світло», — пригадала першу зустріч із Кукліною-Май українська актриса і телеведуча Римма Зюбіна.Причини смерті Марини Кукліної-Май наразі не розголошуються.Зазначимо, що навесні колеги та друзі закликали надати допомогу актрисі, очевидно, вона хворіла.Довідка: Марина Юріївна Кукліна (Кукліна-Май) народилася 12 червня 1986 року. У 2003 році вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого, який закінчила в 2007.


З 2007 року — актриса Київського театру на Липках, серед її робіт: «Поліанна» — Поліанна (режисер В. Гирич); «Приведення замку Кентервіль» — Вірджинія (режисер А. Артіменьєв). З 2009 року знімалася у кіно.


Чоловік — український режисер Андрій Май. Без матері залишився син.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/culture/pishla-z-zhittya-34-richna-aktrisa-stolichnogo-teatru-foto--630432.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя