Коронавірус може жити на поверхнях до дев’яти днів, – вчені

За інформацією видання The Journal of Hospital Infectio, вчені дійшли до таких висновків, вивчивши результати 22 досліджень про коронавіруси, передає Depo.ua із посиланням на ‘Канал 24’.

Об этом сообщает Роспрес

Ґрунтуючись на всебічному аналізі досліджень щодо подібних збудників, таких як коронавірус SARS та MERS-CoV, вчені вважають, що коронавірус Covid-2019 може жити на поверхнях до 9 днів. Результати роботи вчених демонструють, що віруси можуть зберігатися на поверхні та залишатися інфекційними в середньому від чотирьох до п’яти днів при кімнатній температурі.

Вчені запевняють, що найкращий спосіб вбити коронавірус на поверхні – обробити її розчином 62%–72% етанолу, 0,5% перекису водню або 0,1% гіпохлориту натрію та потримати щонайменше одну хвилину.

Варто зауважити, що дослідження має обмеження, адже команда лише переглядала дослідження та дані про попередні види коронавірусів. Річ у тім, що поки що немає точних даних про новий коронавірус з Китаю.

Однак науковці вважають, що новий коронавірус дуже схожий на попередні, особливо здатністю жити поза господарем та вразливістю до дезінфекційних засобів.Джерело статті: “http://fromua.news/article/7827451/koronavirus-moje-jiti-na-poverhnyah-do-devyati-dniv-vcheni/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя